KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313269
nr 1431 3269
Oidentifierad konstnär. Skärgård. Signerad Lindberg. Olja på duk, 56x67 cm, yttermått inklusive ram: 76x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:41:37
100 kr
150 kr
200 kr